KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12261038
nr 1226 1038
Yvonne Sörensen Björud, Sverige. "Blue Lady". Signerad, daterad YSB 2016. Olja på duk, 55x46 cm. Skänkt till auktionen av konstnären, stadsbrud Yvonne Sörensen Björud
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
torsdag 18 oktober 2018
kl 18:00:00
18 okt
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Läs mer om Stadsbrudskåren